Munkatársaink

Ágoston Krisztina
agoston.krisztina@kag.hu

angol nyelv
komplex művészet
retorika
pályázatfelelős

Bajza Laura
bajza.laura@kag.hu

tanulásmódszertan
rendezvényszervező
gyógypedagógus
9.nyb osztályfőnöke

Bálint Anna
balint.anna@kag.hu

francia nyelv
művészet

Balogh Mária

takarító

Bánkuti Anna
bankuti.anna@kag.hu

iskolapszichológus

Bass Judit
bass.judit@kag.hu

anyanyelvi fejlesztés
‍angol nyelv

Benkovics Anna
benkovics.anna@kag.hu

biológia
osztályfőnök (Jim Bém)
természetismeret
szociális bizottság

Berki Korinna

titkársági ügyintéző

Bognár Gyöngyi
bognar.gyongyi@kag.hu

informatika
JAM
multimédia
e-napló adminisztrátor

Bökönyi Tamás
bokonyi.tamas@kag.hu

rendszergazda

Boros Zoltán
boros.zoltan@kag.hu

gazdasági vezető

Budaházi Andrea
budahazi.andrea@kag.hu

spanyol nyelv

Csalami Szilvia
csalami.szilvia@kag.hu

anyanyelvi fejlesztés
dráma
improvizáció
komplex művészet

Daboma Jack
jack.daboma@kag.hu

természetismeret

Dan-Kiss Viktória
dkv@kag.hu

gyógypedagógus
támogató munkacsoport-vezető

Danó Zoltánné

takarítók vezetője

Didics Dénes
didics.denes@kag.hu

együttműködés fóruma
osztályfőnök (Jim Bém)
szociális bizottság
testnevelés
testnevelés munkacsoport-vezető
szuperhős-koordinátor

Dobos Orsolya
dobos.orsolya@kag.hu

pszichológia

Döbrösi-Varga Judit
dvj@kag.hu

angol nyelv
együttműködés fóruma

Dóczi Richárd
doczi.richard@kag.hu

testnevelés
smart gym

Dohány-Juhos Nikolett
djn@kag.hu

földrajz
kürttanács
társadalomismeret
tanulásmódszertan
történelem

Erős Krisztina
eros.krisztina@kag.hu

testnevelés
smart gym

Farkas Eszter
farkas.eszter@kag.hu

pszichológia

Füzi Katalin
fuzi.katalin@kag.hu

gyógypedagógus
támogatók munkacsoport koordinátora

Gál Tamás
gal.tamas@kag.hu

demokrácia
osztályfőnök (11-es körzet)
tanulásmódszertan

Gaszler Alexandra
gaszler.szandi@kag.hu

kürttanács
gondolkodók társasága
angol nyelv
holland nyelv

Guba Zsuzsanna
guba.zsuzsanna@kag.hu

természetismeret
mindent az állatokról
együttműködés fóruma

Gyén-Anda Tamara
gyen.anda.tamara@kag.hu

gyógypedagógus

Györki Bence
gyorki.bence@kag.hu

programozás
webfejlesztés

Győrössy Dorottya
gyorossy.dorottya@kag.hu

elsősegély-egészségtan
természetismeret

Győrössy Krisztina
gyorossy.krisztina@kag.hu

biológia (angolul)
osztályfőnök (B-KÁVÉ)
tengerbiológia
természetismeret (angolul)
termeszek munkacsoport vezetője

Gyuriss Gábor
gyuriss.gabor@kag.hu

biológia
holland
komplex művészet
osztályfőnök (mÁsok)
gondolkodók társasága
pedagógiai vezető

Házmán Noémi
hazman.noemi@kag.hu

angol célnyelvi civilizáció
angol nyelv

Horváth Martin
horvath.martin@kag.hu

gazdasági ügyintéző

Huhn Zsófia
huhn.zsofia@kag.hu

kötelező GT tag
osztályfőnök (mÁv)
szakmai vezető
termeszek munkacsoport
természetismeret
vezetőség

Janszky-Máriás Nikol
jmn@kag.hu

kínai nyelv

Jantász Ildikó
jantasz.ildiko@kag.hu

elsősegély-egészségtan
MIDVÁL munkacsoport-vezető
orosz nyelv
osztályfőnök (Chill Out Session)

Judák Anna
judak.anna@kag.hu

angol nyelv
együttműködés fóruma titkára
osztályfőnök (Blues)

Kacziba Klaudia
kacziba.klaudia@kag.hu

gazdasági ügyintéző

Kécza András
kecza.andras@kag.hu

filmek elemzése
médiaismeret

Kerekes András
kerekes.andras@kag.hu

karbantartó

Király Gabriella
kiraly.gabriella@kag.hu

kézműves kultúra
komplex művészet
művészet
vizuális kultúra
osztályfőnök (Á-show)

Kis-Rabata Tamás
krtamas@kag.hu

együttműködés fóruma
társadalomismeret
politikatudomány
osztályfőnök (Cider)
történelem

Kisded Kinga
kisded.kinga@kag.hu

költségvetési bizottság
matematika
együttműködés fóruma
osztályfőnök (Comfort zone)

Kisling Zénó
kisling.zeno@kag.hu

földrajz
történelem
osztályfőnök (Cre-8)
felvételi bizottság
társadalomtudományi munkacsoport-vezető

Knyazovics Anna
knyazovics.anna@kag.hu

matematika

Kocsis József
kocsis.jozsef@kag.hu

anyanyelvi fejlesztés
komplex művészet
magyar nyelv és irodalom
művészet munkacsoport-vezető
német nyelv
osztályfőnök (Chill Out Session)

Könczöl Csaba
konczol.csaba@kag.hu

angol nyelv
együttműködés fóruma
9.nyb osztályfőnöke

Kovács Bálint
kovacs.balint@kag.hu

arab nyelv

Kovács Krisztina

gazdasági ügyintéző (gyerekkel otthon)

Kun Ágnes
kun.agnes@kag.hu

jóga

Kurányi Dóra
kuranyi.dora@kag.hu

anyanyelvi fejlesztés
komplex művészet
kreatív írás
mitológiák
történelem

Láncziné Ferencz Lilla

portás

László Ilona
laszlo.ilona@kag.hu

közgazdaságtan

Lázár Gábor
lazar.gabor@kag.hu

műszaki vezető

Lippai Kinga
lippai.kinga@kag.hu

angol nyelv
földrajz
9.nya osztályfőnöke

Lugosi Krisztián
lugosi.krisztian@kag.hu

csillagászat
fizika

Majoros-Geréby Ádám
mga@kag.hu

költségvetési bizottság
leadership
informatika
matematika
matinf munkacsoport-vezetője
osztályfőnök (mÁv)
gondolkodók társasága

Micskó Róbert
micsko.robert@kag.hu

komplex művészet
gondolkodók társasága
történelem
osztályfőnök (Cre-8)
felvételi bizottság

Molnár Csaba

takarító

Molnár Lajos
tanaddin@bivak.hu

testnevelés
iskolavezető
gondolkodók társasága
kürttanács

Montero Doncel Alejandro
amd@kag.hu

spanyol nyelv

Montvai Adrienn
montvai.adrienn@kag.hu

gazdasági ügyintéző

Nagy Irén
nagy.iren@kag.hu

angol nyelv
angol célnyelvi civilizáció
adminisztrációs vezető
gondolkodók társasága
osztályfőnök (B-KÁVÉ)

Nagy Judit
nagy.judit@kag.hu

magyar mint idegen nyelv
német nyelv

Nagy Tibor
nagy.tibor@kag.hu

földrajz
9.nyc osztályfőnöke

Nagy Veronika
nagy.veronika@kag.hu

angol nyelv
osztályfőnök (Cider)

Németh Anita
nemeth.anita@kag.hu

japán nyelv

Omischl Ferenc
omischl.ferenc@kag.hu

komplex művészet
filozófia
etika
osztályfőnök (Blues)
gondolkodók társasága

Orgovány Lívia
orgovany.livia@kag.hu

angol civilizáció
angol munkacsoport-vezető
angol nyelv

Ormai-Bauer Eszter
ormaibauer@kag.hu

matematika

Parádi Szabolcs
paradi.szabolcs@kag.hu

testnevelés

Pegah Pourzargham
pegah.pourzargham@kag.hu

természetismeret

Perge Gergely
perge@kag.hu

gondolkodók társasága
matematika
operatív vezető

Petrás Andrea
petras.andrea@kag.hu

angol nyelv

Prajczer Petra
prajczer.petra@kag.hu

angol nyelv
kémia
természetismeret

Rácz Barbara

önismeret
pszichológia

Radnóti Zoltán
radnoti.zoltan@kag.hu

héber nyelv

Richardné Kincses Adrienne
rka@kag.hu

honlapfelelős
német nyelv

Schmidt Dávid
schmidt.david@kag.hu

angol nyelv
osztályfőnök (Á-show)
fejlesztőpedagógus

Schneider Mihály
schneider.mihaly@kag.hu

iskolapszichológus
gondolkodók társasága

Somogyi Barna
somogyi.barna@kag.hu

hétköznapok tudománya
német nyelv
orosz nyelv

Stamler Lili
stamler.lili@kag.hu

angol nyelv

Stark Péterné

takarító

Sváb Ágnes
svab.agnes@kag.hu

dán nyelv
komplex művészet
anyanyelvi fejlesztés
kürttanács
osztályfőnök (11-es körzet)

Szabados Lajos
szabados.lajos@kag.hu

informatika
matematika
gondolkodók társasága
osztályfőnök (Baking bread)

Szabó Emese
szabo.emese@kag.hu

ének-zene
kompex művészet
zene
osztályfőnök (mÁsok)
gondolkodók társasága
zeneterapeuta

Szekeres Emese
posta@kag.hu

iskolatitkár

Szennai Dóra
szennai.dora@kag.hu

JAM

Sziklai István

portás

Takács Sándor
takacs.sandor@kag.hu

fizika
matematika
természetismeret

Tóth Gábor

takarító

Vadász Edit
vadasz.edit@kag.hu

gyógypedagógiai asszisztens

Varga Flóra
varga.flora@kag.hu

japán nyelv

Vigh Mónika
vigh.monika@kag.hu

angol nyelv
angol munkacsoport-vezető
dán nyelv
történelem
osztályfőnök (Comfort zone)

William Harding
william.harding@kag.hu

angol nyelv

Zales Gergő

takarító

Zelenai Adél
zelenai.adel@kag.hu

gyógypedagógus

Zemen Anna
zemen.anna@kag.hu

olasz nyelv
9.nyc osztályfőnöke