Angol nyelvi munkacsoport

Az Angol nyelvi munkacsoport elérhetősége: 
angol@kag.hu

Tagok:

Ágoston Krisztina
agoston.krisztina@kag.hu

angol nyelv
komplex művészet
retorika
pályázatfelelős

Bass Judit
bass.judit@kag.hu

anyanyelvi fejlesztés
‍angol nyelv

Döbrösi-Varga Judit
dvj@kag.hu

angol nyelv
együttműködés fóruma

Gaszler Alexandra
gaszler.szandi@kag.hu

kürttanács
gondolkodók társasága
angol nyelv
holland nyelv

Házmán Noémi
hazman.noemi@kag.hu

angol célnyelvi civilizáció
angol nyelv

Judák Anna
judak.anna@kag.hu

angol nyelv
együttműködés fóruma titkára
osztályfőnök (Blues)

Könczöl Csaba
konczol.csaba@kag.hu

angol nyelv
együttműködés fóruma
9.nyb osztályfőnöke

Lippai Kinga
lippai.kinga@kag.hu

angol nyelv
földrajz
9.nya osztályfőnöke

Nagy Irén
nagy.iren@kag.hu

angol nyelv
angol célnyelvi civilizáció
adminisztrációs vezető
gondolkodók társasága
osztályfőnök (B-KÁVÉ)

Nagy Veronika
nagy.veronika@kag.hu

angol nyelv
osztályfőnök (Cider)

Orgovány Lívia
orgovany.livia@kag.hu

angol civilizáció
angol munkacsoport-vezető
angol nyelv

Petrás Andrea
petras.andrea@kag.hu

angol nyelv

Prajczer Petra
prajczer.petra@kag.hu

angol nyelv
kémia
természetismeret

Schmidt Dávid
schmidt.david@kag.hu

angol nyelv
osztályfőnök (Á-show)
fejlesztőpedagógus

Stamler Lili
stamler.lili@kag.hu

angol nyelv

Vigh Mónika
vigh.monika@kag.hu

angol nyelv
angol munkacsoport-vezető
dán nyelv
történelem
osztályfőnök (Comfort zone)

William Harding
william.harding@kag.hu

angol nyelv